Images tagged "sibirijas-berni"

 
 Posted by at 11:04

  No Responses to “Images tagged "sibirijas-berni"”

 1. Visi esat laipni aicināti izteikt savu viedokli un komentēt rakstus.

 2. smu dzimusi 1954.gada 25.augustā, Omsakas apienotiesgabalā, Novožejevskas sādžā, gribu pievienoties jūsu kustībai.

 3. Labdien!

  Vai Jums ir informacija,kur var iegadaties filmu «Sibirijas berni»(velams ar titriem anglu valoda)? Jau ilgaku laiku mekleju, bet vel joprojam neesmu atradusi.
  Gaidisu atbildi.
  Paldies,
  Inga

 4. cik maksā grāmatas katra daļa???

 5. Stulbie krievi nu nevarēja atļaut te pat dzīvot. Es domāju ka vienkārši nebija kas strādā Sibīrija

 6. Kā var dabūt video, lai varam parādīt citiem?

  • Sveicināti. Ir gadijies tā , ka plānojam mgnakaad apmeklēt Tomskas apgabalu, precīzāk pilsētu Kolpaševa. Kapēc? Tālajā 1941 gadā tika izsūtīti uz Sibīriju mani vec -vecāki , kur viņi sapazinās un izveidoja ģimeni kā rezultātā tur piedzima mana mamma . Ilgus gadus esam domājuši , nu beidzot esam saņēmušies ar mammu un viņas brāli (kas arī ir tur dzimis ) doties apskatīt dzimtās vietas.Izdzirdēju par Jūsu fondu un nodomāju vai nav kas apvienojams? Ar cieņuOskars Krēziņš

 7. skumji tas vis ir, bet nu ko tur padarīsi..

  • Piekrītu tam, ka šeit uz zemes mēs nevaram zināt kā būs tur Debesīs. Mana pirmā idlebie attiecās uz Jēzu iepazīšanu pilnībā. Man vārds pilnība saistās ar kaut ko pabeigtu, bet Trīsvienīgais Dievs ir bezgalīgs.Un arī Debesīs cilvēks Viņu iepazīt pilnībā nespēj. Arī tur mēs nebūsim dievi, bet tikai mīļotie svētie Dieva bērni.

 8. es gribetu sanemt sis gramatas,bet nevaru atrast informaciju cik maksa katra daļa.Paldies

 9. Vēl jau ir bērni, kas tur arī ir dzimuši.. piemēram, mans tētis. Tā kā gadījumi ir ļoti, ļoti dažādi.. bet visi vienlīdz sāpēm pilni.

 10. Jā! Es arī labprāt iegādāšos filmas un grāmatas, lai ir ko parādīt arī saviem bērniem par to, ko piedzīvojis arī viņu vectētiņš. Galu galā — tā ir vēsture, kas ir jāzina mums un arī mūsu pēcnācējiem.

 11. Kur var so gramatu nopirkt??? Ludzu informejiet mani.

 12. Labdien!

  Jau ilgāku laiku mēģinu sazināties pa uzrādītajiem kontakttālruņiem,jo vēlos uzzināt vai ir pieejami pārdošanā abi grāmatu sējumi,bet uz norādīto kontakttālrumu neviens neatbild un uz e pastu atbildi arī nesaņemu.Kurā vietā var iegādāties šīs grāmatas?

 13. Paldies, grāmata jau gandrīz ir manās rokās))))

 14. arī es esmu Sibīrijas bērns,dzimusi 15.08.51.Tomskas apg.Cajas raj.Kolominskas grīvā.Tur palika mans brālītis uz visiem laikiem.Paldies Jums par piemiņas iemūžināšanu Tomskā. Vēlētos iegūt vairāk informācijas par 2010.gada braucienu uz Sibīriju,jo saprotu,ka maršruts šoreiz ir vedis pa manas ģimenes sāpju ceļu. Lai Jums Dieva svētība …

 15. Are the books «The Children of Siberia» Parts 1 and 2 available for purchase and shipping to Australia?
  Could you tell me the cost of purchase, the shipping cost, and approximate delivery time?
  Paldies.

 16. I am interested in purchasing both volumes of The Children of Siberia. Could you please inform me of the price for both books and the amount for shipping to the United States (Iowa). My aunt, Dzidra Vavere Dabolina, is featured in the second volume. Also, what methods of payment do you accept?

  Thank you in advance for your response.

  Warm regards,

  Patricia Coon

 17. Nu nesaki gan, ka Krievi ir stulbi ne visi. Mana omite, kas parcieta to visu, bija paris sekunzu attaluma no naves, kad kada krievu tautibas sieviete vinu, vinas tevu un vel 7 cilvekus izglaba, parejie, gan bija mirusi pa celam un tvana gazei ieplustot vagona.
  Omite ir stastijusi par zidainiem, kas tika pa katru mazako spraidzinu mesti ara, ar ceribu, ka berninu kads izglabs un izaudzinas, biezi aizdomajos — ka jutas vecaki, kas izmeta pa kadu caurimu zidaini, bet beigu beigas pasi izdzivoja…tas sapes un nezina, vai esi rikojies pareizi, vai bernu kads atrada, vai ne. Tragiski.

 18. Labdien, es interesejos par mana veca teva gaitam . Vins nokluva sibirija savadak, jo bijis laikam ieslodzits un tad parsutits. Lidz ar to 1949 gada sarakstos neredzeju.
  Vins bija dzelzcelnieks, tadel skaitijas ka militara dienesta, jo kara laika automatiski vinus tur ieskaitija Vel kara sakuma vaciesi nokera un aizsutiju uz Salaspils KN. Tad Atgriezas padomju vara un aizsutiju vel talak uz Krasnojarsku, jo tad bija kluvis par dezertieri vai nodeveju. Neskatoties ne uz ko vins atgriezas pec 10. Gadiem. Mana mamma ar masu un vecomati, bija tuvu tam lai butu izsutitas, bet vinam palaimejas….. Bet par to nacas izklausit ka vinas ir fasistes un fasistu izdzimteni. Mana gimene bija parbiedeti tik briesmigi, ka gruti no viniem bija ko izdibinat.
  Tad kad jau vara atkal nomainijas , mamma palika slima pec insulta. Bailes vinai bija visu muzu, ta ka mes pecnaceji palikusi bez riktigam zinam. Jo Parejie visi jau mirusi.

  Kur lai mekle tadus, kas skaitijas politiskie ieslodzitie. Zinu tikai cietums tas it bijis, bet vini stradaja meza. Kaut gan vinam paveicas ar to ka maceja vadit vilcienus, vinam uzlika to pienakumu, tas laikam vinu izglaba Sibirija.
  Busim pateicigi par padomu. Nessam pasas Latvijas teritorija, gruti ierasties personigi.

 19. Filmas vēl un vēlreiz apliecina — cilvēks daudz var izturēt. Tautas daļa, kura guvusi pieredzi, paverdzināta svešā zemē un tur, tukšā vietā, uzcēlusi mazu daļu dzimtenes. Šī pieredze mūsu asinīs atbalsi radīs mūžīgi !

 20. Sveiks,
  Labākā filma, ko esmu redzējis. Filma bija tik laba, ka vēlos to skatīties vēl un vēl. Patiešām. Nezinu kurš bija specefektu autors, bet viennozīmīgi izcili specefekti. Kosmētiķe bija tik labi pastrādājusi, ka pat nevarēja pateikt, ka šie cilvēki bija seniori cienījamā vecumā, bet gan profesionāli aktieri. IZCILA FILMA. PATIEŠĀM. Kopumā iesaku noskatīties visiem. Nenožēlosiet.
  Ar nepacietība gaidu nākamo daļu.
  P.S. Ceru, ka nākamajā daļā būs negaidīti pavērsieni :=]
  Ar cieņu,
  Austris.

 21. Sveiki,
  Labākā filma, ko esmu redzējis. Filma bija tik laba, ka vēlos to skatīties vēl un vēl. Patiešām. Nezinu kurš bija specefektu autors, bet viennozīmīgi izcili specefekti. Kosmētiķe bija tik labi pastrādājusi, ka pat nevarēja pateikt, ka šie cilvēki bija profesionāli aktieri, bet gan seniori cienījamā vecumā. IZCILA FILMA. PATIEŠĀM. Kopumā iesaku noskatīties visiem. Nenožēlosiet.
  Ar nepacietība gaidu nākamo daļu.
  P.S. Ceru, ka nākamajā daļā būs negaidīti pavērsieni :=]

  Ar cieņu,
  Austris.

 22. žēl visi un mūsu skolā ieradās 5 kuras ija izsūtitas un pat kad viņas muns stāstija katur bija vinam pasam nāca raudiens un mums ari

 23. This is great and important work. Thankyou for publishing the history.
  Descendant of Displaced Person, Australia.
  Tas ir liels un svarīgs darbs. Paldies par publicējamā vēsturi.
  Pēcnācējs pārvietota persona, Austrālijā.

 24. Atvainojiet, gribētu zināt apo cikiem un kur varēs izlasīt konkursa rezultātus??

 25. Labdien! Es veeleetos sho graamatu, vai juus nepateiktu, kur Latvijaa to var nopirkt un cik taa maksaa, man radi brauc ciemos visaa driizumaa, un vareetu man to atvest uz Ameriku. Paldies jau ieprieksh!
  Baiba.

 26. Sveiki! Vēlos uzināt kur var iegādāties šo grāmatu?

 27. How can I buy a copy of the ENGLISH version to be sent to me in Australia?

 28. Kā var nopirkt filmu?

 29. […] deportācijām var atrast arī šeit: * Latvijas Valsts arhīvs  * Latvijas Okupācijas muzejs * Fonds Sibīrijas bērni * Vikipēdija un […]

 30. Labdien, kur un ka varam nopirkt jusu filmas? Nevaru atrast majas lapa.

 31. Ka var nopirkt filmu «Dieva Putnini» DVD?

 32. I would like an English version to be sent to New Zealand please.

 33. […] varas noziegumus pret Latvijas iedzīvotājiem. Par fondu “Sibīrijas bērni” lasi http://sibirijasberni.lv . Paldies Bauskas Kultūras centram par iespēju arī mūsu skolā redzēt šo […]

 34. MAN NEBŪTU TAS PĀRSTEIGUMS , J A UZZINĀTU , KA PUTINS GATAVO VĒL VIENU IZSŪTĪŠANU.

 35. I would like a copy in Canada, please.

 36. […] год 14 июня в Латвии подводят итоги национального конкурса детских рисунков, посвященных депортации в Сибирь. В 1941-м и 1949-м органы […]

 37. Paldies par grāmatu, liels. darbs ieguldīts! Tomēr interesanti , kāpēc nav piesaistīts korektors? Iesāku lasīt tikai par vienu personu, un jau divas kļūdas. Kas būs izlasot visu grāmatu? Domāju, ka šādam darbam noteikti būtu iespējams atrast korektoru bez maksas.

 38. Спасибо за книгу. Это очень важная работа. Если можно добавьте пропущенную сегцию «Г». С нетерпением буду ждать второго тома.

 39. Спасибо за книгу. Это очень важная работа. Если можно добавьте не хватающую секцию “Ш”.
  Спасибо огромное.

 40. Спасибо за книгу.
  Но в дигитальной версии отсутствуют страницы 476-589

 41. Svarīga un brīnišķīga grāmata. Ļoti žēl , ka šajā grāmatā nefigureja mana māte Erenštein Enija, dzimusi 1927 g. Visu ģimeni izsūtīja 14.06.1941g. Uz Sibīrijas ciematu Parabeļ.

 42. I would very much like to purchase an English subtitled copy of this documentary if available by download link or DVD.
  I live in America and have been collecting as much video accounts of Soviet era atrocities for many years. For personal interest only. Thank you for your attention to this matter.

 43. would really like to watch this. will this be available with English captions, and will this be possible to purchase a download link? thank you for your attention to this matter.

  • Dear Sir movies below are available via DVD , some are available in Youtube
   https://www.youtube.com/watch?v=T_jgLLrPjS4&list=PLMCo5XFjYKFOtcAkuOQSZ9lnc49bnnEv6
   2016 The fathers over there
   2015 GOD’s lost sparrows
   Where Did the Fathers Go?, 2014
   The Childhood Land of Siberia, 2013
   Route Ķekava-Omska district 1949, 2012
   The Station ‘Latvians’, 1937 , 2011
   Balance sheet of Siberia , 2011
   Remember Siberia , 2010
   Agapitova and the Rescued, 2009
   Igarka, Hope and Butterfly, 2008
   600 Stories That Have to be Told, 2007
   John Dored’s Island 2007
   Remember or Forget, 2005
   Once There Was Siberia, 2005
   Greetings from Siberia, 2004
   Siberian Diaries, part 3-4, 2003
   Siberian Diaries, part 1-2, 2002
   The Children of Siberia, 2001
   The Occupation of Latvia, 2001

 44. Ja vēl ir iespēja, tad, labprāt, nodotu Jums sava vectēva stāstu par izsūtīšanu uz Sibīriju no Cēsu apgabala 1949. gadā, ko arī var iekļaut grāmatā. Ir viņa uzrakstītais stāsts par notikušo, ir bildes.

 45. Paldies par tādu lielu un svarīgu darbu. Vai var publicēt šeit arī G nodaļu? Viņa ir izlaista. PALDIES!

 46. Labdien! Nevis Helēna Staņislavska, bet Hēlija Staņislavska!

 47. Спасибо большое за книгу. Спасибо авторам за титанический труд. Спасибо за книгу на русском языке. Эти истории надо рассказывать детям в школе, чтобы одни не забывали, а другие знали, что творили их предки.

 48. Piedodiet, bet kura no diskusijas dalībniecēm ir Zigrīda Perevalova? Ja sirmā kundze, tad tā gan nav viņa.